[]

Yurtdisindan miles and smiles Kredi kartı başvurusu

Nasıl yapabilirim. Tr numaram yok.
 
Garanti M&S için soruyorsan hiç yapma daha iyi. Thy Elite statün yoksa beter. Acayip kötü mil verme durumu, 10.000TL’ye 1000 mil veriyor. Birkaç ayda ancak bir şehirlerarası bilet ediyor, zaten 90 Liraya bilet bulunabilirken neredeyse vergiyi o kadar çıkartıyorlar.
Elite olunca 10.000TL’de 8000mil civarıydı.

Sene başında 22.000mil kadar kazanımın süresi doluyordu ala ala 1 ütü 1 çaydanlık ve 1 kaliteli görünüp çakma fransız markalı çin malı kalem seti alabildim :)
  • Northern Mariner  (01.02.20 23:02:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.