Nevşehir'de nereden kırmızı şarap alalım?

Ürgüp, Göreme, şehir merkezi gezi planına dahil.

turasan

  • kablelvuku  (29.01.20 14:01:12)
evet bu sorunun cevabı turasan. hatta gidip doğrudan fabrikasından alabiliyorsun.

goo.gl
  • tepedeki psychedelic adam  (29.01.20 14:14:00)
o zaman cinslik yapıp değişik cevabı da ben vereyim.

ürgüp şehir merkezi'nde cami var, hamam var. kime sorsan gösterir.

işte o caminin karşısında, hamamın da tam yanında "sarıkaya" isimli butik bir mahzen var. kırmızı/beyaz şarap da var, güzel meyve şarapları da var. ürgüp'ün merkezi güzergah dahilindeyse oraya da uğrayın.

turasan'ı büyük şehirlerde marketlerde de bulursunuz.
  • kibritsuyu  (29.01.20 14:56:40)
kibritsuyu +1
turasanın bir numarası yok. şirince tarafından aldığım tüm meyve şarapları sirkeden daha berbat çıktığı için meyve şaraplarına karşı olumsuz yaklaşıyorum. ürgüp sarıkayadan aldığımız orta kalite kırmızı şaraplar gayet güzeldi. yanlış hatırlamıyorsam ürgüpte sütlü kabak çekirdeğide var gayet başarılı.

  • morcivert  (29.01.20 22:16:08)