hamam otunu nasıl bilirsiniz?

nedir faydalı,zararlı yönleri vücut için? tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim.

- kötü kokuyo
- kullanırken tırnakları korumak lazım yoksa eritiyor
- onun dışında jiletten farksız
  • lcha  (27.01.20 15:49:26)
Dediğiniz ot bir tür zehir. Kötü şeyler yaşayabilirsiniz. Uzak durun.

  • synthetic a priori  (27.01.20 16:26:36)
uzak durmaya gerek yok, yüzlerce yıldır ağdadan jiletten önce kullanılan yöntem. uyarıları göz önüne alırsanız sorun yaşamazsın ama biliriz ki abartırsak su bile zarar verir.

ben kendi tecrübemi aktaracak olursam hamamotu bende pek işe yaramadı, yani bi kısmı döktü bi kısmı kaldı saç kıran gibi bi görüntü oldu :) o yüzden bi daha tercih etmedim. belki yanlış kullandım bilmiyorum. eğer cinsiyet erkekse hamamotu yerine veet'in erkek için olan tüy dökücüsünü tavsiye ederim. tamamen tüm tüyleri alıyor. 50 60 tl gibi bir fiyatı vardı.
  • bidakikanizialicam  (27.01.20 17:47:58)
Denildiği gibi, jiletten bir farkı yok,

3-4 Kez kullandım, en son kullandığımda baya acı verdi biceps kısmı ufak ufak kabuklaştı,
Üst bölge için kullandım, süre olarak jiletlemek ile bu mereti vücuttan temizlemek aynı sürede bitiyor, kötü koku çekmeye ve vücuttan temizlemeyle uğraşmaya değmez.

Unutmadan yıkanıp temizlendikten sonra kullandıgın bölgede kiraç gibi beyazlık kalıyor
  • birbilsem  (27.01.20 17:51:58)
En son hamamda kullanan bir grup teyzeden iki tanesi miydi üç tanesi miydi hatırlamıyorum, ölmüştü.

Herhangi bir mucizesi yok jilet kullanın onun yerine hiç olmazsa ciddi bir zehirle temas etmemiş hatta daha önemlisi solumamış olursunuz.
  • tessera  (27.01.20 22:32:59)