[]

Anadolu yakasının beylikduzu ya da atakoy'u neresi olabilir?

Beylikduzu ya da atakoy'ünden kastım; site içinde, yeni, güvenlikli, yeşillikli evlerin bol olduğu, nezih semtler. Beylikduzu kiraların daha orta karar ama ulaşımın zor olduğu, atakoy ise daha lüks ve ulaşımın daha kolay olduğu versiyonları. Anadolu yakası için hangi semtler buralara denk düşer? Aslında tam olarak beylikduzu gibi hem kiraların çok fahiş olmadığı hem de güzel evlerin bulundugu semtleri arıyorum diyebilirim ama merkezi yerlere de beylikduzu kadar uzak olmamasi lazim. Yoksa bu tamamen bir hayal mi?

Teşekkür ederim şimdiden herkese.


 
ataşehir


  • dafuq  (24.01.20 21:14:57) 
Ataköy: Ataşehir
Beylikdüzü: Kurtköy

  • hosein  (24.01.20 21:22:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.