Cep numaranizi şirkette herkes görse?

Sirkette kullanılan programda şahsi cep numaranız, mail adresiniz, doğum tarihimiz yazsa ne yapardınız? Müdürleri varana kadar herkesin bilgileri..

Numarayı şirket verdiğinden bi problem yok.

Sana aitse ara ik’yı sildir.
  • valentinov  (23.01.20 10:00:32)
KVKK'yı imzaladıysam bişey yapmam imzalamadıysam rahatsız olduğumu dile getiririm

  • kablelvuku  (23.01.20 10:08:01)
tüm şirketler yazıyor artık, yadırgamadım şimdiye kadar. aksine birisine ulaşmak gerekince açıp bakıyorduk. ama şirketten birisi alakasız zamanda ararsa da açmam

  • gazozailacatmauzmani  (23.01.20 10:13:14)
O hattı sana şirket verdiyse tabi ki yazacak. Adamların sana telefon ve laptop vermelerindeki temel amaç, sana istedikleri an ulaşmak.

  • hosein  (23.01.20 10:46:22)
@hosein şahsi telefon,mail..

  • meraklitursucu  (23.01.20 10:49:25)
Karar sana ait, çok konuşman gereken iş ise kendine hat ve telefon iste, değilse sana ulaşmak için olan numara kullanılacak yapacak bir şey yok

  • hosein  (23.01.20 10:55:22)
mail sorun değil atsınlar her dakka bakmıyorum, sonuçta çok önemliyse ararlar. şirket telefonuysa tabi farklı ama alakasız zamanlarda şahsi numaramdan aramaları ise kesinlikle beni ilgilendirmez. çok acilse şirkete %10 ortak olurum.

  • inekadam  (23.01.20 11:05:49)
Cep numarası: cep telefonunu şirket vermişse normal
Mail adresi: şirket email adresiyse normal
Doğum tarihi - dur bakalım, hangi programa koymuşlar? Kimler görebiliyor bu bilgiyi? Eğer herkesin görebileceği bir programda doğum tarihim görünüyorsa bu bilgiyi koyma amacı nedir?
  • SiyamkedisiZorro  (23.01.20 11:09:52)
dogum tarihinin yazmasi sacma. digerleri ok.

  • ebabil curnatasi  (23.01.20 11:31:25)
ya İsveçte mi yaşıyorsunuz allasen, gerçekçi olun. IK'ya sorarsın o da müdüre sorar, gülerler geçerler bu kadar.

  • plastic_angel  (23.01.20 12:21:05)
Şirket içinde görenlerin görmeye yetkisi vardır da görüyordur, onların da gördüğünün log kayıtları tutuluyordur, herkesin herkesi göremiyor olması lazım.

  • ycm  (23.01.20 13:55:00)
Cevabınızı görmeden yazmıştım, şahsi cep telefonu ve şahsi emaillerinizi de görememeleri lazım. İsterseniz KVKK'ya göre sildirebilirsiniz.

  • SiyamkedisiZorro  (23.01.20 14:33:57)
Maili, teli anladık da doğum tarihi nedir? Süpriz doğum günü kutlaması organizasyonu şebekliği için sanırım. Bir de her bilgi herkese açık olmamalı, dandik şirket belli ki.

  • freedonia  (23.01.20 15:12:55)