Bu işi kabul edeyim mi?

Eve aşırı uzak (sultangazi - avcılar) ama iki gün çalışacağım. İki gün için 1200-1600 TL gibi bi şey verecekler. Bu sene kpss ye çalıştığım için tam zamanlı çalışamıyorum ama giderlerim de var.

Ne yapayım? İki dönem arası başka iş bulabilir miyim sizce? Branş matematik.

Avcılar da değil bahçeşehir.

  • epistemic_regress  (22.01.20 19:10:57)
bulman zor bence kabul et. baktın başka şey buldun çıkarsın ne olacak.

  • neira  (22.01.20 19:21:22)
Uzaklık dışında başka çalışma koşullarını bilmiyoruz, mesela 2 gün ardarda mı yoksa haftanın aralarında boşluk var mı gibi detaylar. Şayet ardarda ise belki 1 gecelik konaklamayı halledip 2 günü aradan çıkartabileceğiniz şekilde çalışabilirsiniz ya da ilk gecenin akşamında da ofiste kalıp iş yükünü çok azaltıp ertesi gün daha erken çıkabilirsiniz.

Bence haftalık 2 gün için makul bir iş gibi duruyor.
  • burka  (22.01.20 19:21:44)
Art arda olmasını isteyeceğim. O civarlarda kız kardeşim oturuyor, bir gece onda kalayım desem, yük mü olmuş olurum diye düşünüyorum.

Toplam 12 derse girecekmişim bu arada. Şartlar bu şekilde.
  • epistemic_regress  (22.01.20 19:24:11)
bence gayet iyi, kesin yap. 1600 lirayı talep et, saati 133 lira gibi bir şey oluyor. günlüğü 70-80 liraya çalışılıyor ülkede.

  • anarsika  (22.01.20 19:35:40)
Kabul et. Baktın olmuyor bırakırsın.

  • mekaniker  (22.01.20 19:56:58)
Haftalık değil, aylık max 1600. Ders başına 35 TL yapıyor.

  • epistemic_regress  (22.01.20 20:04:46)
yol parasını çıkınca cebine yine aşağı yukarı 1.200 kalır. aile evindeysen o para seni döndürür diye tahmin ediyorum. sınava yüklen, haftanın 5 günü sana kalıyor şahane. öğretmen açıkları epey doldu önümüzdeki dönemde alımlarda azalma olacak. benden küçük bir istihbarat.

  • heidi'nin dedesi  (22.01.20 20:13:51)