2 sene önce LG G3 telefonum video izlerken aniden mavi ekran vermişti.

Ben de direkt yeni telefon almıştım bu işin bahanesiyle.bu arızayı telefon tamircilerinin telefonu diriltme olasılığı var mıdır? içindeki fotoğraflara çok üzülüyorum :(

bir vakitler anakarttaki bir cipi degistirerek tamir etmeye calisanlar, tamir iddia ettigini soyleyenler vardi.

bunun yaninda, bir sey degistirmeden pilsiz birakip hard resetle calistiran da vardi.

ama normalde mavi ekran anakart degistirilerek cozuluyor. bu durumda da eger harici bir kartta degillerse telefondaki resim, video vb. butun datalar da gidiyor.
  • tanaka  (21.01.20 08:45:24)
Profesyonel veri kurtaran firmalara fiyat mı sorsanız. Çünkü anakart gitmiş olsa bile dahili disk öyle bozulacak bir şey değil, diğer işlemlere kıyasla çok da tutacağını sanmıyorum.

  • aguen  (21.01.20 15:47:22)
lg'lerde anakart sıkıntısı var. bende de lg g4 vardı, bir anda kitledi, sonra bir daha açılmadı. garantiden anakartı değiştirdiler de öyle devam ettim. anakart gittiği için senin fotoğraflar da gitmiştir diye düşünüyorum.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (21.01.20 19:31:36)