[]

Whatsapp’ta çevrimiçi görüyorum ama mesajlarım gitmiyor

Karşı tarafı çevrimiçi görüyorum ama mesajlarım tek tikte kalıyor. Beni engellemiş ya da numaramı silmiş olma olasılığı yüzde 95 ancak çevrimiçi görebiliyorum.
Nedir bu durumun iç yüzü? 
mavi tiki kapatinca tek tik oluyor sanki, gruplar haric.


  • elbar  (19.01.20 17:36:53) 
biraz beklersen çevrimdışı olur, gecikmeden kaynaklanıyor. seni engelleyenin çevrimiçi olup olmadığını göremezsin.


  • diffarentiationation  (19.01.20 17:42:34) 
Mavi tik, okundu bilgisi ile alakalı, iletimle ilgili değil. Karşı tarafın okundu bilgisi kapalı olsa bile çift tike engel değil.

Kısacası tek tikte kalması bazen bağlantı hızı/gecikmesiyle alakalı olabiliyor.
  • m e b  (19.01.20 18:46:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.