[]

beyin kanaması geçirip cincilere para yediren komşuya nasıl yardım ?

beyin kanaması geçirip cincilere para yediren komşuya nasıl yardım edebilirim?

Komşumuz 1 sene önce beyin kanaması geçirdi sağ taraftan. müdahale fizik tedavi vs. bir miktar iyileşti ancak hala sol tarafı çok iyi değil kol neredeyse tutmuyor sendeleyerek yürüyor. konuşma-zeka sıkıntı yok.

artık tedavilere cevap alamayınca cincilere, hocalara para yedirmeye başladı, daha geçen gün 50 bin tl yi bir hocaya gömmüş. psikolojisi çok iyi değil, şu an cinler beni tedavi ediyor diyor.

ben buna yurt dışında tıp ta yeni tedavi teknikleri vardır para vereceksen bari müspet bilimi denemek daha mantıklı dedim. o da ozaman kime gideceğim, bulsana doktor vs. dedi.

nereden bulurum ben bunları? hadi buldum cevap verirler mi?

 
50 bin tl ile en kral doktora giderdi. Yurt dışına bile gerek yoktu. Özeldeki doktorları araştır bence. İnternetten sahte cinci videoları izlet. Komşu cahil biri değilse okuyan biriyse Şehvetiye Tarikatı kitabının “MUTLAKA” okut.


  • hedda gabler  (18.01.20 15:54:34) 
türkiye de iyi hastanelere gitti galiba, kayda değer bir gelişme olmamış.


  • yeahbutso  (18.01.20 16:07:14) 
Herkes hakettiğini yaşar, karışmayın derim. Cinler iyileştiredursun.


  • flexner wintersteiner  (18.01.20 16:27:42) 
ben olsam karismam cok mu samimisin ki? degilsen mudahil olma, 50bini bu yoklukta sarlatanin tekine verecek kadar psikolojisi bozuk birine verecegin tavsiye sonrasinda basina bela da acabilir. onerdigin tedavi ya da doktordan bekledigini bulamaz seni borclu cikarir vs vs. senin kendi dertlerin vardir muhakkak, baskasininkini niye ustlenmeye calisiyorsun ki?


  • in vino veritas  (18.01.20 19:44:30 ~ 19:45:35) 
Daha fazla düzelme beklenmez bu zamandan sonra.
Beynin sağ tarafında hasar bulunan kişiler psikiyatrik sorunlar geliştirebiliyor ve dolandırılmaya uygun hale geliyorlar.
Hiç kimsesi yok mu da siz düşünüyorsunuz?
Psikiyatriye götürsünler öncelikle.
  • pro9it9is9  (18.01.20 22:32:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.