[]

en güzel erkek sweatshirt

en güzel sweatshirtleri hangi marka yapıyor sizce?

30 yaş erkek için önerseniz ya birkaç tane renkli sweatshirt :)


 
Koton'da hem kaliteli hem de fiyatı uygun sweatler var. Tavsiye ederim.


  • Opaug  (14.01.20 21:16:05) 
koton+1, paranız bolsa mavi.


  • hosein  (14.01.20 21:19:07) 
Zara’dan almıştım 3 sene önce, dokusu çok iyiydi


  • okumakserbestbegenmeksart  (14.01.20 23:00:05) 
Pazardan alsan maviden kaliteli olur. Koton da bi garip iki ayda eriyen urunu de var iki senede eriyeni de. Little big diye bi marka var ona bi bak.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (16.01.20 04:15:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.