Duyuru Kadınlarına Ufacık bir soru

Yaptığım bir araştırma için bu sorunun cevabına aşırı ihtiyacım var, yardımcı olursanız çok sevinirim:)

Duyurumuzun sevgili kadınları:

1- İpekyol markasından alışveriş yapıyor musunuz?
2- Yapıyorsanız neden yapıyorsunuz?
3- Yapmıyorsanız neden yapmıyorsunuz?

Teşekkürler şimdiden :)

1-internetten ucuza denk gelirse.
3-yapmıyorum sayılır, geleneksel çizgide bir stili var. beni yaşım ve tarzım genç. ayrıca bu tarzına göre pahalı buluyorum. stil+ekonomik sebepler.

  • jimjim  (13.01.20 20:57:48)
Eskiden yapardım
Modelleri çok klasik kaldı artık

  • damladamla  (13.01.20 21:10:06)
Yapiyorum ozellikle ince trikolarini, kazaklarini kase kabanlarini cok seviyorum. Dolabimda cok parca var ipekyoldan. Ozellikle kumas pantolon gibi duran ama tayt esnekliginde beli fermuarli pantolonlari var hastasiyim.

  • hindistan cevizi  (13.01.20 21:20:42)
Ablamin favori markasi. Renklerini, modellerini cok seviyor. Ben ise sevmiyorum. Ne denediysem cok sakil duruyor uzerimde.

  • 65 derece  (13.01.20 22:17:17)
Yapıyorum. Annem delisi, hele ki indirime girince affetmiyor. Benim için ağır, fazla iş kadını tarzında ama yaşıma uygun şeyler de bulabiliyorum. Kıyafetin duruşu, kalitesi kendini çok belli ediyor bence. Ama artık aşırı pahalı :(

  • glutamin  (13.01.20 23:22:13 ~ 23:24:57)