[]

Gaziantep Hakkındaki Fikirleriniz?

Bi haftasonu Gaziantep'e kaçalım diyoruz. Konaklama, lokanta, gezilecek yerler için önerisi olan var mı? Farklı öneriler de olabilir.
 
Rahmi bey konağı, fiyat olarak uygun ve gezilecek görülecek yerlere epey yakın, düşünebilirsiniz. Metanet’te beyran ve katmer. Baklava kesinlikle koçak’da yenilmeli. Küşlemeyi halil usta’da mutlaka yiyin, halil usta zeugma’nın çok yakınında planlamayı ona göre yapıp müzeye de 2 saat ayırabilirsiniz


  • goodman  (13.01.20 17:58:31) 
Araba varsa küsget sanayideki kadayıfçı ali usta'ya gidip iki porsiyon karışık ye. Hatta bir de sabah kahvaltıya git, katmerini ye. Su böreği de çok iyi.

İlave: ibis'te kalmıştık, zeugma ve kadayıfçı ali usta hariç her yere yürüyerek gitmiştik, çok konforlu olmasa da fiyatı uygundu.
Ayrıca @karaciğerim'e katılıyorum, midenizi kucağınıza almadan dönmeyin <3
  • pati  (13.01.20 18:06:10 ~ 18:48:19) 
Arkadaşlar yazmışlar yazarlar da. Antep'e karnınız aç gidin ve ölümüne yiyin yegane tavsiyemdir. Döndükten sonra o lezzetleri çok özleyeceksiniz.


  • karacigerim vur kadehlere  (13.01.20 18:28:29) 
gaziantep hakkında onlarca hatta yüzlerce gezi yazısı vlog falan var, damak tadınız blinmeden şuraya git şunu ye demek bana pek mantıklı gelmiyor. siz bi liste yapın yerlisi olarak ufak dokunuşlar için buradayım.


  • Golgi  (13.01.20 19:21:49) 
İmam Çağdaş' a da gidilmeli.


  • mekaniker  (13.01.20 20:53:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.