[]

durduk yere devre dışı kalan usb portları

merhaba,

son zamanlarda sıkça başıma şöyle bir şey geliyor: bilgisayarı açıyorum, kısa süre sonra klavye ve mouse'un takılı olduğu usb portları devre dışı oluyor (belki diğer portlar da oluyordur hepsini test etmedim). restart atınca tekrar olmuyor. tamam da bayram değil seyran değil, nebleyim yeni program mı yükledim desem ? yooo !

sebebi neydi ki ?!

 
klavye ve mouse u değiştirip test eder misiniz?
kısa devre ihtimali var gibi. en büyük ihtimal kullanılan klavye mouse olabilir.

eğer değişince de yaparsa portlar ve dolayısıyla anakartta kusur bulunabilir.
  • ozdek  (11.01.20 22:02:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.