[]

Aldatmayı affetmek uzereyim.

İnsanın asla asla diemeyeceği durumlar var.
Fikren boynuzlan mayı affedemem tabii ki.
Ama onu öyle çok özlüyorum ki.
Çok sevdim çünkü. Tam 2 yıl boyunca bi kızın bi erkeğe duyabileceği hislerin en büyüğüyle sevdim.
Aldattığını öğrenir öğrenmez bıraktım ama yapamıyorum. Sürekli onu hatırlatan şarkıları dinlemeye devam, sosyal medyadan stalka devam, fotoğraflarımızi de silemedim.... Çok kızıyorum kendime ve kafam çok karışık. Sanırım onu affetmeyi istiyorum ama tabii ki gururum yüzünden böyle yapmayacağım. Kalbim affedecek ama aklım affetmiyor, affedemez.

Tavsiye istiyorum....

 
Affet gitsin kendine niye eziyet çektiriyorsun, nasıl olsa unutamayacaksın sevgin zamanla bitecek o zaman ayrılırsın, çok da takmayın ya.


 • ekaterina  (07.01.20 18:16:16) 
şu anda bu duygusalllık ve melankolik ruh halinden dolayı onu affedersen kendine karşı saygın kendi iç dünyanda müthiş bir yara alacak. çok derin bir çatlak oluşacak. sonra bu ilişkin zamanla bitecek ama en kötüsü kendine saygını zedelediğin için, bundan sonraki arkadaşlık ve sevgililik ilişkilerinde asla dengeyi yakalayamayacaksın bu özsaygı kırılması yüzünden. kendine bu kötülüğü yapma.

affetmenle birlikte adamın sana yaşatabileceklerinden bahsetmedim bile bak. sana ve kendisine saygısı olan birisi bunu yapmazdı zaten. bir de şöyle düşün, ortada gerçekten bir ilişki olsaydı bu aldatma zemini / alanı oluşmazdı. ilişkiye senin yüklediğin anlam ile onun yüklediği çok farklı. aynı zeminde değilmişsiniz ki zaten.
 • Phoebe  (07.01.20 18:24:37) 
Hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Ben olsam affedemezdim. Duygusal boşluktasın ve bu geçecek. Başka biri girecek hayatına ve geçecek. Teslim olma.


 • jelly bear  (07.01.20 18:29:32) 
"2 yıl boyunca bi kızın bi erkeğe duyabileceği hislerin en büyüğüyle sevdim"

bu tamamen icinizdeki bir sey. baska insanlarin sevgisiyle karsilastirilip olculdu mu? hayir. ben de dünyanın en yakışıklı erkegiyim. hadi bakalim.

elemanin seninle isi bitmis yeni limanlara yelkeni coktan acmis bile.

affetmen kendini ezdirmekten baska bir ise yaramayacak.

canin birini istiyor ve bulamiyordan tinder happn okcupid falan yukle.
 • tabudeviren  (07.01.20 18:31:10) 
onsuz olmaz diyorsan onla ol, ne var yani, ama sunu da unutma, yine yapacak, sen yine kizican, yine affedicen, yine yapacak..
biz erkek milletinin karakterinde ruhunda icinde fitratinda herseyinde var cunku..
karar senin
 • alttaraf  (07.01.20 18:33:59) 
affettikten sonra aynada kendi yüzüne bakabileceksen affedebilirsin.


 • yedek  (07.01.20 18:37:22) 
Kocaman insansın, şurada bunu sorman bile saygısızlık kendine. Bu mevzu üzerine harcadığın vakte hakikaten yazık.


 • karacigerim vur kadehlere  (07.01.20 19:02:56) 
Seni bir şeyler diyerek ikna edemem belki ama lütfen bunu kendine yapma. Her acı geçiyor, hayat yepyeni insanlar çıkarıyor karşımıza. Sen de sana ve sevgine değer veren birini bulacaksın kesinlikle. Bu kötülüğü affedersen ömür boyu seni yoracak, yıpratacak bir yaran olacak bu. Kimse için yapma bunu, onun sana göstermediği saygıyı sen kendine göster.


 • wmeh  (07.01.20 19:27:20) 
Bir insan kendisini aldatan bir insanı nasıl özleyebilir ki?


 • rock n roll  (07.01.20 20:47:06) 
affettiğin anda ileride tekrar aynı acıyı tadacaksın. tecrübeyle sabit bir uyarı bu.


 • mr goodnick  (07.01.20 21:46:26) 
affet ki seni bir daha aldatsın, 2. round daha keyifli oluyor


 • everythingok  (08.01.20 01:24:58) 
cevap sondan bir önceki cümlende saklı


 • Oscar  (12.01.20 13:58:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.