[]

silikon tabanlık

asker botu için silikon tabanlık nereden bulabilirim? hangi mağazada vardır. flo'da falan yok sanırım.
 
deichmann. ben oradan almıştım.


  • veritaslibertas  (24.12.19 10:02:38 ~ 10:02:59) 
Asker ürünleri satan yerlerde veya alışveriş merkezlerindeki ayakkabı tamircilerinde oluyor ama buralarda genelde pahalıdır. Deichmann da ucuz var ama çok da ucuzunu alma, koku v.b problem yapabilir. Askerde bot sürekli ayağında olacağı için biraz paraya kıy kalitelisini al mutlaka. Botu da 1 numara büyük al.


  • Abdurrahman  (24.12.19 10:07:02) 
deichmann +1


  • kablelvuku  (24.12.19 10:07:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.