[]

Netflix Cinsel sahneleri karartıyor mu ?

İyice paranoyak olduk. Şimdi minhunter'ın 1.bölümünü seyrediyoruz da, 2 kişinin seviştiği bi' sahne geçti ama ekran karanlıktı sadece inleme duyabildik. dizinin normali mi bu yoksa buraları netflix mi karartmış.

Bonus Soru: 2020 bmw 1 serisini bekliyordum ama, anladığım kadarıyla benim beklediğim seri 2019'da çıkmış. bu nasıl oluyor, fiyatları bile ekimde belli oldu arabanın ?


 
Söylediğiniz sahnenin tam dakikasını söylerseniz kontrol edebilirim sadece Netflix Türkiye'de mi o şekilde.


  • synthetic a priori  (23.12.19 12:56:12) 
artık 2020 modellerin gelmesi şubat sonu mart başı gibi oluyor. Eskidendi 2019 sonunda 2020 model araba çıkması. Yani 2020 model bmw 1, şubat gibi geldiğinde şimdikinden pahalı olacaktır elbette ama 2019 da ucuzlamayacaktır.


  • ekaterina  (23.12.19 12:58:06) 
sanmıyorum. witcherın 3-4 bölümünü izledim dün mesela, yoktu öyle bir karartma falan.


  • cay koy geliyorum  (23.12.19 13:13:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.