[]

ekran kartı değişimi sonrası oyunlardaki garip sorunlar

merhaba,

bugün itibariyle sistemime sapphire rx 5700'ü dahil ettim. açtığım 2 farklı oyunda şöyle egzantrik bir durum var: misal oyun başlıyor, sesler geliyor ama ekranda görüntü yok. alt+tab yapıp masaüstüne çıkınca bir anlığına ilgili andaki görüntüyü görür gibi oluyorsunuz ama tam ekrana geçince yine donmuş veya durmuş oluyor. arkada sesler gelmeye, hareketleri algılamaya devam ediyor ama. her şey yeni ve olması gerektiği gibi diye düşünüyorum ama niye böyle oluyor anlayamadım. yardımcı olabilecek olan ?


 
amd'nin son çıkan adrenalin 2020 driverlarında sorun var internette baya sorun yaşayıp şikayetçi olan çok. ben o yüzden hala bi önceki sürümü kullanıyorum son çıkan driverı yüklemedim isterseniz kaldırıp bi önceki driverı kurup deneyin.

www.amd.com
  • klakie  (14.12.19 01:14:13 ~ 01:18:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.