[]

0 dil bilgisiyle tek başına yurt dışına gitmek?

siz veya yakınınız olabilir.tecrübelerinizi anlatırsanız sevinirim.
bu arada tek bana mı korkutucu geliyor:/ 
Yasamaya mi gezmeye mi


  • baldur2  (03.12.19 08:20:59) 
o dil bilgisiyle derken? sıfır, 0 mı demek istedin?


  • emfuzi  (03.12.19 08:48:53) 
yaşamayı, çalışmayı bilmem de turistik olarak şu an dünyada her yeri tek kelime bilmeden rahatlıklarla gezersin. temel ingilizce kelimeleri bil, cebinde de google translate çalıştıran telefon olsun yeterli.


  • sir gawain  (03.12.19 09:18:05) 
gezmeye degil,dil ogrenme amacli.


  • neoluyokardesimnebutantantana  (03.12.19 09:47:47) 
Tek başına a2 seviyesine en az gelirsin. Sıfırdan gitmek boşuna para harcatır sadece.


  • bahoho  (03.12.19 11:11:05) 
Bahoho+1 En az B1 ile gitmek daha iyi. Yaşadığın ülkenin kültürü tanıyıp gazetesini az çok okuyunca ilerlersin. Öbür türlü para yetişmez. Burda kursa git.


  • kaset  (03.12.19 11:39:55) 
kendi kendine ögrenebilirsin bence illa yurt disina gitmene gerek yok, appler var bir sürü.


  • duygusuzromantik  (03.12.19 15:08:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.