[]

En iyi GoPro alternatifi?

Son zamanlarda piyasayı takip edemedim. GoPro'ya en iyi alternatifler hangileridir?
 
DJI Ozmo’ydu sanırım, epey coştular güzel oldu.


  • duseyazar  (27.11.19 23:34:30) 
Benim arkadaşta da Dji ozmo pocket mı ne vardı. Baya övüyordu. Denedim biraz klip çekimi gibi kaliteli işler yapıyor.


  • solenkol  (28.11.19 08:19:31) 
aliexpress de eken marka go prolar vardı. Türkiye de de inceleyen kişiler var. Bir bakın isterseniz. Zamanında biraz araştırmıştım fena değildi.


  • kraldan cok kralci  (28.11.19 08:43:07) 
EKEN al geç. çok prof bir şey beklentin yoksa. f/p ürünü.


  • yazar yazmaz yazan yazar  (28.11.19 09:43:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.