[]

Yurtdışından konsol getirmek

Arkadaşlar merhaba,
Bildiğiniz üzere yarın black friday yarın iyi bir indirm yakalarsam PS4 almayı düünüyorum. Bir kaç ay sonra ise Türkiye ye döneceğim. Girerken sıkıntı olur mu vergi falan çıkar mı ?
Teşekkürler


 
at bagajına bişey olmaz. faturasını yanına koyma ama.


  • false pretension  (27.11.19 21:29:27) 
Herhangi bir ürünü bir adet getirirsen sorun olmuyor genelde. Rahat etmek isterseniz kutusundan çıkarıp valize koyabilirsiniz.


  • duseyazar  (27.11.19 21:48:45) 
yolcu yanında elektronik ürün getirebilir bu yasak değil..

ha sen gidip 10 adet konsol atarsın bavula o zaman yakalanırsan sıkıntı olur..
yoksa kişisel eşyalara kimse karışmıyor..
  • strobist  (28.11.19 00:24:03) 
gelirken vergi iadesi bile alabilirsin hatta.

(bkz: tax free)
  • aziz dostum jack  (28.11.19 14:14:15 ~ 14:14:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.