[]

İstanbul'da halka açık kütüphaneler

Ders çalışabileceğim zaman sınırlaması olmayan kütüphane arıyorum. Anadolu yakasında var mı bildiniğiniz böyle bir yer?
 
Duruyor mu hala bilmem ama; (bkz: kadıköy aziz berker ilçe halk kütüphanesi)

goo.gl
  • Acream  (27.11.19 17:56:00 ~ 17:56:20) 
Medeniyet üniversitesinin e-5 üzerinde yer alan kampüsü içersinde kütüphane var. Kütüphane girişinde öğrenci kimliği kontolü yapmıyorlar. Sadece kampüs içersine ösym bürosuna geldiğinizi belirterek girebilirsiniz.

Kütüphane içersine girmedim. Çalışma ortamına dair bilgim yok. Ama burayı yeni inşa ettiler sayılır. Temiz olduğunu düşünüyorum.
  • GoodMorningTeacher  (27.11.19 20:04:24) 
Medeniyet'in kütüphanesi çok küçük bir oda(ydı en son). Erken kapanıyor diye de hatırlıyorum. Aziz berker +1 demeye geldim 7/24 açık.


  • glutamin  (27.11.19 20:09:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.