En sevdiğiniz Recep İvedik filmi?

ya da en az nefret ettiğiniz?

Ben bi tane seyrettim, dolayısıyla en sevdiğim o. :)
Birincisi tabi
(Ekşici piç ya da hiç bir şeyi beğenmeme timinden değilim, hakikaten bana uymadı)
  • etna  (18.11.19 14:55:38)
E-) hiçbiri

  • olaylar olaylar  (18.11.19 15:03:36)
hepsi rezalet. hiç birini izlemedim sadece klipler arada çıkan fragmanlardan gördüğüm kadarı yetti zaten izlemeye gerek bile yok ergen gerisi sefil değilsen tabi.

  • denklemci  (18.11.19 15:13:40)
en sevdiğim 3

  • dafuq  (18.11.19 15:20:51)
Sinema filmi değil ama öncesinde Tv’de bir program yaparken ilk kez Recep İvedik tiplemesi ile parodiler yapıyordu. Onlar çok komikti, özellikle kim 500 milyon ister parodileri çok komikti.

  • kaptan memo  (18.11.19 15:21:19)
Mobilden editleyemedim. Şudur;
m.youtube.com

  • kaptan memo  (18.11.19 15:22:31)
Ilk filmi tamamen degil ama cogunu izlemistim, o fena degil. Bana kalsa acip izlemem ama Recep ivedik ozellikle igrenc oldugu icin degil, yerli komedi sevmiyorum ben.

Recep Ivedik benim gozumde herhangi bir yerli komediden cok daha kotu, cok daha seviyesiz falan degil. Komedi filmi iste, gunah kecisi olmus gomulup duruyor. Yok osuruyormus kufur ediyormus lesmis falan, ne kadar seviyeliymis millet de haberimiz yokmus arkadas. Cem yilmaz kufur etmiyor mu? Derdimiz seviyeli olup olmamasiysa Cem yilmaz filmlerinin asagi kalir yani yok. Bir filminde maymunu seyapma mevzusu bile geciyordu, osurmak ayip da bu seviyeli mi?
Bana gore yerli komedinin hepsi ayni bok, Recep Ivedik spefisik olarak gomulecek bir film degil. Bilakis bir Safak sezer filminden falan acik ara iyi.
  • stavro  (18.11.19 15:26:33 ~ 15:27:22)
şu filmin sonunda keçi ile yürüdüğü yok mu?
buna bir kız misafir geliyor.

  • alt4y  (18.11.19 15:40:13)
Recep İvedik 3. Birden çok kez izledim :p

  • epistemic_regress  (18.11.19 15:57:25)
skeç halindeki recep ivedik iyiydi. skeç çekerken şahan da iyiydi gerçi.

  • sinek kral  (18.11.19 16:10:43)
hiç baştan sona izlemedim ama korsan film aldığı bir sahne vardı ona gülmüştüm.

her hafta recep ivedik'ten çok daha leş filmler geliyor, o yüzden nefret etmiyorum. bu yanlarında kaliteli kalıyor.
  • sir gawain  (18.11.19 16:13:40)
2>1>3
diğerlerini izlemedim.

  • nuisance  (18.11.19 17:00:24)
skeç olanları abartmadan önce severdim filmlerini sevmiyorum filmlerde skeçte olan tiplemelerden farklı bir karakter sergiliyor gibi geliyor internette izlediğim reklam vs gibi parçalarda.

  • basond  (18.11.19 17:03:22)
ilk 3 filmi ortalamaydı bence türk sineması için.sonra baya kötüleşti.

  • neoluyokardesimnebutantantana  (18.11.19 19:23:46)
Dikkat şahan çıkabilir zamanlarındaki recep ivedik > bütün filmleri

  • kendi dugunune gitmeyen kamber  (18.11.19 19:41:15)
ilk filmi izlemistim eski Sahan skeclerinin hatrina, cok kotuydu. digerlerini izlemedim.

bu kadar yetenekli bir insanin sirf para kazanmak icin bu kadar boktan islere el atmasi ve bunda israr etmesi uzucu, kendisine olan saygisini bile yitirmis biri..
  • cooperr  (18.11.19 19:54:09)