Fi Dizisi gelmiş geçmiş en iyi Türk dizisi değil mi?

Senaryo, kurgu, olay örgüsü, oyunculuk, müzik, replikler, veciz laflar falan filan.... Gelmiş geçmiş en iyi Türk dizisi değil mi sizce de?

değil.

ezel var.
  • jelly bear  (17.11.19 23:18:33)
Değil. Çok çok daha iyi diziler var. Hatta fi bu listeye giremez bile.

  • yirmisantim  (17.11.19 23:26:48)
Şu an moralim bozuldu. Benim izlediğim online platformlarda yayınlanmış en iyi dizi Masum'du. En iyi Türk dizisi hangisidir, bilmiyorum ama yapma kardeşim, fi değil :/

  • epistemic_regress  (17.11.19 23:28:58)
Abartı can alır

  • epistemic_regress  (17.11.19 23:29:17)
değil. ezel ve çukur hiç değil. ama fi muhtemelen ezel denen balondan daha iyi bir dizidir. çukur hakkında yorum yapmaya bile gerek yok balon bile değil çünkü herkesin dalga geçtiği bir dizi zaten.

  • belki de  (17.11.19 23:52:55)
gençler pek hatırlamıyor galiba
ikinci bahar ve diğerleri diye gelir türk dizi dünyası.

( şener şen-turkan şoray )
  • jamswety  (17.11.19 23:57:49)
hayret kimse yazmamis. KV ilk 89 bolum :)

  • crucio  (18.11.19 00:13:29)
Değil. Şahsiyet var.

  • glutamin  (18.11.19 00:13:48)
önce bebeleri pistten alalım.
-süper baba
-yedi numara
-karanlıkta koşanlar
-avrupa yakası
-sıdıka
-kaygısızlar
-çemberimde gül oya

Bunlar varken fi ancak amatörü eğlendirir.
  • goodman  (18.11.19 00:24:15)
Üçüncü sezonun yapılmayacağının açıklanmasıyla olay örgüsünü hızlandırmak zorunda kaldılar ki son bölümler gerçekten iyiydi. Sinematografi, seçilen mekanlar, kıyafetler, dekorlar her zaman iyiydi zaten. Prodüksiyon kaliteliydi ama senaryo her zaman o kadar iyi değildi ne yazık ki.

  • black holes in the sky  (18.11.19 00:25:10)
en iyi türk dizisini geçtim iyi bir dizi bile değil bence.

  • syozkn  (18.11.19 01:09:19)
Senaryo, kurgu, olay örgüsü, oyunculuk, müzik, replikler, veciz laflar
7 başlık var.
bunlardan bir tanesinde bile ilk beş içinde değildir bırak hepsinin toplamında birinci olmayı.
  • denek hayatım  (18.11.19 01:30:22)
hastasiyim bu bir donemde bi seye sarip akabinda gelmis gecmis en iyi xxx diye ortalikta dolananlara. 10-15 yil sonra tekrar bu soruyu kendine sor ve fikrinin degistigini gorunce beni hatirla.

  • mayeskuel  (18.11.19 09:54:15)
TRT deki absürt komedi bence güzel bir işti.
Dünyanın neresinde görülmüş TRT'de yayınlanan dizide Erdal bakkalın ben elektrik faturasındaki TRT payını ödemeyeceğim abi diye sağa sola koşturması.
Bence erken bitti, sonunu da öyle bir getirdiler ki, başka kanalda vs. yayınlamak imkansız oldu.
Bu arada bazı bölümlerin gerçekten yayınlanmadan önce TRT tarafından kontrol edilmediği adamların özgürce yaptıkları izlenimi uyandı ben de ama emin değilim.
  • wolfg  (18.11.19 12:47:04)
  • redskull  (18.11.19 23:39:15)
benim en sevdiğim dizi şaşıfelek çıkmazı'dır. liseliler bilmez ayrı :)

  • burya  (18.11.19 23:45:36)
degil.

avrupa yakasi var.
  • Leonardo~Da~Vinci  (19.11.19 00:14:30)