Dikey elektrikli süpürgeler kullanışlı mı

200 lira verilir mi bide? 1 litrelik haznesi var yıka tak yıka tak çok mu kullanışsız olur? Bir de varsa şunu al memnunum dediğiniz onu da alırız bir dal.

www.trendyol.com
bende şundan var. hediye gelmişti. uzunca bir süre büyük süpürgeyi açmadım bile, bunu kullandım. çok pratik oluyor yani bence kedi köpek vs yoksa genel temizlik için gayet yeterli. haznesi yıkanmıyor ya da ben bilmiyorum, hiç yıkamadım. 2+1 evin tamamını süpürebiliyorum.

  • elorelia  (16.11.19 11:38:33)
Bilâkis çok kullanışlı geliyor bana. Bende fakir marka var hepa filtresi olan bir.modeldi

  • all girls dream  (16.11.19 11:42:40)
Ben tercih etmem cunku normal boyuttaki makinenin borusunu cikarip yakin mesfedeki kiri tozu vakumlayabilme esnekligini seviyorum. hic kullanmadim ama o dikey supurgelerin hicbir artisi yok bence. kullanislilik icin normal supurge, portatiflik icinse ufak sarjli supurge.

  • hot potato  (16.11.19 11:43:12)
ogrenciyim diye ailem bana bunlardan almisti, yetmiyor. cekmiyor ki dogru duzgun. ayni yeri uc defa supuruyorum. hemen de doluyor haznesi. tavsiye etmiyorum.

  • batlegolas  (16.11.19 12:14:39)
Bütçe varsa indirim takip edip büyüğünün alınması taraftarıyım ben de. Gerçekten çok çabuk doluyorlar ve temizlik gücü çok iyi değil.

  • amugochi  (16.11.19 12:28:44)
Evet, kullanisli. Cekim gucu dusuk olmayacak tabi. Gidip dyson'a binlerce lira bayilinmaz ama 200 lirayla da sinirlandirilmamali.

Arnica tria pro'yu oneririm. Guclu ve ucuz.
  • la.luna  (16.11.19 13:06:23)
arnica almıştık 1 yılda dağıldı. çekme gücü pek iyi değildi. yerli marka fantom var annemler 5 senedir kullanıyorlar memnunlar sorun çıkarmadı.

  • morcivert  (16.11.19 13:59:20)
Arnica almıştım, hiç memnun değilim. Taşınacak olmasam hemen normal bir süpürge alırım.

  • sopiro  (16.11.19 14:10:55)
@morcivert, Fantom milattan once'de kaldi. Arnica ile kiyaslamak dogru olmaz. Sanssizlik diyelim sizdekine.

  • la.luna  (16.11.19 14:11:14)