[]

Filtre kahve makinasına Türk kahvesi konulur mu?

Midem bozuldu. Bu yüzden mi? Karfur yakın eve, filtre kahve kalmamıştı.
 
Türk kahvesi ince öğütülmüş olduğu için su kolayca geçmez, overbrew eder yani aşırı demlersiniz. Acılık dışında bir etkisi olmaz. Başka bir şeyden olmuş olmalı.


  • duseyazar  (06.11.19 23:33:45) 
Strestendir o zaman. Kahveyi az mı koymalıyım peki tadının daha iyi olması için?


  • sessiz kalma hakkina sahipsin  (06.11.19 23:35:08) 
Kahveyi birazcık daha az koysanız olur ama demlenmiş kahveyi sonradan suyla seyreltseniz (çay koyar gibi işte) daha güzel olur.


  • kobuzchu kiz  (07.11.19 08:56:22) 
@kız, süt de döküyorum ama. Neyse bir deneyelim bakalım.


  • sessiz kalma hakkina sahipsin  (07.11.19 14:36:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.