[]

65 yaş için vitamin takviyesi

Merhaba,

Anneme doktoru "vücudunda vitamin eksikliği var multivitamin kullanabilirsin" demiş. Bir şey de önermemiş.

Bu yaş için multivitamin kullanmak uygun mu? Uygunsa öneriniz var mıdır?

 
E-nabizdan bakabilirsiniz kan tahlili sonucu boyle dediyse. Gorebilirsiniz sonucu. Degerleri inceleyebilirsiniz.

Anneannem 70 yasinda, evin her yerinden vitamin haplari, balik yagi haplari falan fiskiriyor. Solgar oneririm, en iyisi.
  • la.luna  (06.11.19 13:16:24) 
multivitamin demiş. sanırım yaşın getridiği bir şey.

bana da çok güvenilir gelmedi. hangi doktor kafana göre takıl al bir multivitamin der ki?

solgar vm prime var 50+ için onun hakkında bilginiz var mı?
  • patates  (06.11.19 13:32:06) 
Kadınlara özgü bir vitamin önerebilir, indirimli temin edebilirim. Kendi anneme de alıyorum, memnunuz.

urunler.herbalife.com.tr

D vitamini ve kalsiyum için de ayrıca öneririm, yaşlılarda kemik erimesinin önüne geçiyor. urunler.herbalife.com.tr
  • duseyazar  (06.11.19 14:39:17 ~ 14:40:18) 
D vitamini alacaksanız eczaneden Devit-3 alın, B1-B6-B12 için de yine eczaneden Benexol alın. Yok solgar yok herbalife gibi markalara bu ürünler için para bayılmanıza gerek yok, yukarıda yazdıklarım(Devit, Benexol) ilaç şirketlerinin ürettiği medical grade ürünlerdir.


  • nabrukk  (06.11.19 16:14:08) 
Nabrukk+1
Herbalife'a para vermeyin, ilac bile degil.
Kan tahlili yaptirdiysa, sonuclarini aile hekimine gosterin o recete eder gerekli vitaminlari. Vitaminin gereksiz alinmasi da karacigeri yoruyor.
  • anthemis nobilis  (06.11.19 21:47:20) 
İsteğe bağlı bir öneri sundum ama ilaç bile değil denmesi tuhaf geldi. İlaç yazacak olsa, medikal bir vaka olsa doktor yazardı diye düşünüyorum.

Yurt dışında bu ürünleri ilaç sınıfına girmeyen şirketler yapıyor çünkü hasta olunmadan önlem almaya yönelik ürünler. Chemist Warehouse incelenmesini önerir, bulunabiliyorsa Swisse, Nature’s Own, Genovit gibi markaları da tavsiye ederim.
  • duseyazar  (06.11.19 23:16:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.