[]

Parazit filmini nasil buldunuz?

Bu aralar bu filmi cok duyuyorum merak ediyorum ama hem cok begenilmis hem de “çok sıkıcı, vakit kaybı” tarzı yorumlar da bir o kadar çok. Kararsız kaldım. İzleyenler nasıl buldunuz? Beğendiyseniz neden, beğenmediyseniz neden? Anlamsız sonu olmayan kasıntı bir film mi, gerilimli mi, akıcı mı vs???
 
"çok sıkıcı, vakit kaybı" yorumu olmayan film yok son zamanlarda. insanların tercihlerine yorumlarına zerre vakit ayırmıyorum artık. adam gözüyle mi izliyor belli değil. bi yandan twit instagram filan bakıp bi yandan film izleyen salaklar bile var. veya vurdu kırdı mı bekliyorlar da bu beklentileri tatmin olmuyor anlamıyorum.

izle derim. 8/10 film bence.

ekleme yapayım başka şeyler de sormuşsun: oldukça akıcı ve kurgusal anlamda tatmin edici bir film. çok büyük hayat dersleri yok. bir dram. yer yer komik. hatta yer yer korku filmi. bu kadar ögeyi aynı filmde eritmesi ve duygudan duyguya sürüklemesi bence en büyük başarısı filmin.
  • lucky strike  (29.10.19 20:51:50 ~ 20:53:02) 
güzel film. sıkıcı falan da değil ayrıca.

çoğu insan götüyle izliyor+1 filmin en can alıcı yerinde mutfağa gidip çay koyup geri gelen arkadaşlarım var.
  • brkylmz  (29.10.19 21:03:13) 
popüler filmleri sevenlerin üçte ikisi genelde festival filmlerini sıkıcı bulurlar. bunların nüfus fazla olduğu için genelde sıkılan kesimi işitmen normal. filmi beğendim ve hiç sıkılmadım.


  • silver apple  (29.10.19 22:06:22) 
Bu filmde "vakit kaybı" diyenlerin önerilerini merak ediyorum.


  • kafadanbacakli  (29.10.19 22:38:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.