[]

Spora Club üyeliği çok mu para yav?

genşler selam. ficudumu daha fazla hantal bırakmamaya karar verip havuzlara geri dönme kararı aldım. yenisahra'daki spora club'ı buldum. 12+2 ay üyelik 2674 tl. akşam 10'a kadar falan açık. seans bekleme derdi de yok gidip direk dalabiliyorum yanlış anlamadıysam. sadece havuz derinliğinin 1.40 olması biraz canımı sıktı ama yüzerken o kadar da problem olmaz diye düşünüyorum.

fiyat makul mü sizce ? bildiğiniz daha makul seçenek var mıdır o civarda ? iş çıkışı hemen göztepe'den geçicem, sonra avrupa yakasındaki evime geri dönücem. yani metrobüse çok uzaklaşmamam lazım.

edit: fiyatın içine fitness salonu da dahilmiş. ben havuz için kullanıcam ama o da paketin içinde

 
aylık düşünürsen çok fazla değil, 191 tl'ye denk geliyor. ben de daha yeni üyeliğimi uzattım. tüm macfitlere giriş 12+2 ay 1554 tl. zaten macfit bu işin minimumu gibi düşün. sen üzerine 1000 tl havuz için vereceksin.


  • hayley williams ile evlenecek genc  (29.10.19 18:06:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.