Duyuru'nun marangozlarına (bu nasıl yapışır?)

Neyle nasıl yapışır?

epoksi

  • veritaslibertas  (23.10.19 14:15:16)
Japon ve hızlandırıcı birlikte olan kitler var.
Japon u sürüyorsunuz sonra spreyi sıkıyorsunuz.
Nalburda yaoimarkette vs bulunur.
  • kisa  (23.10.19 14:24:31)
ağaç tutkalı da iş görür. hatta o kalkan bant ağaç tutkalı sürüldükten sonra yumuşuyor, yapıştırıyorsun ve kuruyor.

  • baharat  (23.10.19 14:24:35)
Ağaç tutkalını direkt banda mı sürüyoruz?

Evet biraz sert ve kavisli şu an.
  • chihirovekohaku  (23.10.19 14:26:38)
ısıya duyarlı çift taraflı şerit yapıştırıcılar var.
onu alıp içine monte edin daha sonra kaplamanın üzerinen ütü ile geçin.

  • teritori  (23.10.19 14:29:58)
Fotoğraf çok net değil ama %99 kendinden tutkallı kenar bandı o kalkan kenar.

Araya bir bez koyup ütüyle ısıtıp bastırın, bant üzerinde ya da kapak üstünde illaki tutkalından kalmıştır, tekrar eriyip yapışır büyük ihtimal ile.

Cehennem sıcağı yapmaya gerek yok, biraz ısıtıp başka düz bir şey ile baskı uygulayın çok kısa sürede yapışır.

Bu yöntem olmazsa çok az tutkal kullanıp soğuk press ile tutkal donana kadar baskı uygulayın.

Baskı uygulamak için düz bir parçayı bölgeye basıp koli bandı ile sabit durmasını sağlayabilirsiniz.
  • John Bloor  (23.10.19 14:51:21)
Arkadaşlar, bison marka hızlı yapıştırıcı aldım. Kullanma talimatına uyarak ayrılan kısmı yapıştırdım. Yaklaşık 15 dakika sonra da ısıttığım ütüyle üzerinden geçtim.

Belki ileride benzer bir işlem uygulamak isteyen olur da ararsa diye paylaşmak istedim.
  • chihirovekohaku  (31.10.19 13:28:30)