Listerine sorusu (gargara şeysi)

ilk kez cool mint olanı denedim fakat bildiğin naftalin bu. sağına soluna baktım skt bulamadım. böyle mi oluyor bu yoksa bana güneşte kalmışı, bozuğu falan mı geldi? yarım saattir 90'lı yıllarda yaşadığım gecekondunun elbise dolabında kilitli kalmış gibi hissediyorum.

şu: www.kozmela.com

Evet tam olarak naftalin. O kadar dayanılmaz bir tadı var ki benim için bunu ağzında 1 dakika çalkalayan insandan her türlü şeyi beklerim.

Beyazı bence en katlanılabiliri.
  • irene  (18.10.19 22:18:35)
naftalin tadı yok ama çok kuvvetlidir. herkes kullanamıyor. ben bayıla bayıla kullanıyorum mesela. paradontax için de aynısı geçerli.

  • sutlu nescafe  (18.10.19 22:36:33)
bilemeyeceğim bozuk mu değil mi diye.

  • sutlu nescafe  (18.10.19 23:00:16)
ben de kullaniyorum ama naftaline benzedigini dusunmuyorum.

  • hot potato  (18.10.19 23:00:55)
naftalin yok yahu içinde, @irene muhtemelen tadı zehir gibi anlamında söyledi onu. ayrıca naftalin dediğiniz şeyin zaten sıvı hali yok diye biliyorum ben, katı-gaz.

sonuç olarak evet ağzı yakıyor, normali o, özellikle diş etlerinizde, ağzınızda yaralar varsa daha da çok yakıyor.
  • aziz dostum jack  (18.10.19 23:22:05 ~ 23:22:28)
en sevdiğim listerindir kendisi.. ilk zamanlar alışması zor ama imkansız değil..
geceleri yatmadan önce diş fırçalama aşamasından sonra 30 saniye gargara yapıyorum yatıyorum..
günde 1 kez kullanım ideal..
  • strobist  (18.10.19 23:36:22)
Ben 10 senedir kullanıyorum, 1dk boyunca da ağzımda çalkalarım. Tadı/kokusu acayip bağımlılık yaptı şahsen bende :) Valla benim aldığım kuvvetli bi mentol tadı, naftalini hiç almadım.

  • superfluid  (19.10.19 00:12:30)
Ben de aynisini kullaniyorum, gozumden yas geliyor ana hijyen hissediyorum. Alkolsuzleri daha az yakiyor sanirim

  • oscar  (19.10.19 01:16:26)
Raf ömrü uzun olan ürünlerde skt olmuyor.

Ürünün arkasında, sağ alt köşede "kapağı yarım açılmış kozmetik simgesi"nde 12 ay yazıyor.

Yani, kapağını açtıktan sonraki 12 ay içerisinde tüketilmeli.
  • the she ronin  (19.10.19 05:32:38)
Listerine bende de öğürmeye neden oldu. Şişeyi bitirdim, bir daha da almadım. Herkeste farklı his yaratabiliyor demek ki. Başka markalar deneyin.

  • pro9it9is9  (19.10.19 08:45:14)
Light listerine var ondan al. Bi acik mavi var o sekilde bi de morumsu renkli var. Ikisi de gayet iyi normal tada gelemeyenler icin. Ben onlardan kullaniyorum

  • Flipsflops  (19.10.19 13:34:12)