Sigara içmeyenlere soruyorum

Sigara içilen ortamda durmak zorunda olduğunuzda ne yapıyorsunuz? Ortamı terketme seçeneği yok, havalandırma da yok?
Boğuldum sigaradan bütün gün, yarınım da böyle geçecek.
Çözüm beklemiyorum, daha çok dert yanmak için yazdım.

Küfür ediyorum ben beni bu duruma mecbur bırakanlara. Arkadaşımsa zaten direk yüzüne

  • jenasinans  (16.10.19 21:32:07)
Ölümcül hayati bir durum yoksa öyle bir ortama girmem, velev ki dediğim şekilde bir durum var lanet olsun deyip girerim ama en kısa sürede kaçmaya çalışırım fakat düşündüm de hiçbir şekilde girmem ya tahayyül edince bile nabzım yükseldi stresten.

  • angelus  (16.10.19 21:35:42)
Seri köz istiyorum.

  • filipis  (16.10.19 21:35:47)
Müşteri, iş seyahati. Keşke bu ortama girmeme seçeneğim olsaydı. Çilem hala bitmiyor :(

  • pati  (16.10.19 21:37:19)
@angelus+1
Hiç girmemeye çalışıyorum. Girmişsem bile kusura bakmayın ben çok kötü oluyorum, dayanamıyorum deyip çıkıyorum.

  • Amaranta ursula  (16.10.19 21:51:57)
tam olarak angelus +1 neyse ki oyle bir ortamda mecburen bulunmak zorunda kalmiyorum, umarim bundan sonra da kalmam.

  • in vino veritas  (16.10.19 21:54:23)
varsa ufak bir masa vantilatörü al yanına koy belki bir faydası olur
usb fanda olur.

napıyorum uzak duruyorum sigara içen kısımdan uzaklarından konuşmaya çalışıyorum.
  • basond  (16.10.19 21:55:08)
31 yaşındayım hiç sigaraya başlamadım fakat sigara içenlerden rahatsız olmuyorum isterse yüzüme üflesinler.

  • heidi'nin dedesi  (16.10.19 22:57:24)
yakın geçmişte eski bir içici olduğum için beni çok rahatsız etmiyor

  • yuvarlanantencereninkapagi  (16.10.19 23:37:37)
En azından dumanı benden uzak tutmaları için rica ediyorum, hatta genelde ben demeden başka tarafa tutuyorlar/üflüyorlar. Başka bir seçenek olarak ters psikoloji yapıp sevmiyorum demek yerine yeni bıraktım anlayış gösterir misin gibi bir şey söylemek denenebilir belki bilmiyorum hiç denemedim ama işe yarayabilir.

  • glutamin  (16.10.19 23:49:56)
Ben de hic girmiyorum, girmek zorunda kaldiysam iskence cekiyor oldugum her halimden belli oluyor,kibarlik yapip rahatsiz olmazsiniz di mi diyenlere, cok rahatsiz olurum diyorum, sonrasi da bas agrisi ve gunlerce korkunc bir ortamdi diye anlatmaca

  •   (17.10.19 07:06:08)
Biraz abartarak rahatsizliginizi dile getirseniz. Rahatsiz oluyorum yerine öluyorum nefes alamiyorum astimim var vs..

  • all girls dream  (17.10.19 12:23:31)
Öyle bir ortama girmem. Müşteri de olsa içmediğimi, rahatsız olduğumu söylüyorum. Hepsi dışarda içip geliyorlar :) Sen söylemediysen rahatsız olduğunu düşünememişlerdir. Bizim milletimiz çok bencil maalesef. Mutlaka söyle de yanında içmesinler.

  • iwasbornonamountainside  (17.10.19 12:40:23)