[]

Yüksek nabız, kas ağrısı.

Selam millet. Üşütme kaynaklı olduğunu düşündüğüm neden alıp verirken ve hareket ederken kalp çevresinden omurganın sol çevresine kadar ağrılarım var. Öyle ki 3 gündür hayat zehir olmuş durumda. Herhangi bir hap, ilaç vs. kullanmaya genel olarak karşı olduğumdan bugün revire gittim. Oradaki görevli arkadaş tansiyon ve nabız ölçümü yaptı. Tansiyonum 15.8 nabzım 124 çıktı. Bunu görünce kastan ziyade hastaneye gitmemi ısrarla söyledi. Ancak hastaneye gittiğimde çıkamıyorum. Konuya tekrar dönecek olursak evde hangi yöntemlerle bu kas ağrılarını dindirebilirim? Tadım tuzum kalmadı.
 
Revirdeki görevli arkadaşı dinlemende fayda var.


  • Mirket  (14.10.19 00:24:20) 
Soğuk algınlığı deyip geçmeyin. Kalp zarını ya da akciğeri tutmuş olmasın? Kesinlikle hastaneye başvurun.


  • pro9it9is9  (14.10.19 01:31:50) 
Bu haftaiçi hastaneye gideceğim. Uzun zamandır bir şeylerden kıllanıyordum


  • Başkalaşım  (14.10.19 02:14:44) 
SUbakut tiroidit olabilir. Tİroid değerlerinize baktırın derim.


  • PhoenixRising  (14.10.19 13:35:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.