youtube'da izlenen otomobil kanalları?

var mı böyle takip ettiğiniz kanallar?

doug demuro

  • freebird5406_2  (11.10.19 16:15:13)
Otopark

  • Trene çelme atan adam  (11.10.19 16:21:01)
otoseyir tek geçerim.

  • ayin yazari  (11.10.19 16:29:43)
Carfection

  • kif  (11.10.19 16:41:34)
Otoseyir-can akbulut. Ama adamlara her firma araba göndermiyor. Hiç alakam olmayan arabaların incelemelerini bile izliyorum.

  • kraldan cok kralci  (11.10.19 16:57:05)
Tamirat tadilat :)

  • loae haled  (11.10.19 17:07:41)
autoclub

  • gkhncnzdgn  (11.10.19 17:26:05)
autoclub +1

hayatımda halit abi kadar otomobilden ve otomobil teknolojisinden anlayan başka bi adam görmedim. hastasıyım :)
  • jugador  (11.10.19 17:43:46)
motor1 turkiye, otopark.com, sekiz silindir, carviser, doğan kabak, otomobil dünyam, savagegeese

hepsi takibe değer hepsinin kendine göre + ve -leri var tabii ki
  • bugisme  (11.10.19 17:43:54)
Dough demuro aşırı eğlenceli sırf keyfine dinliyorum bazen ekranı açmadan. Ilginç araçlar inceliyor ama genelde egzotik süper race car ya da usa pazarına ait araçlar. Arada normal araba da var. Otomobilden aşırı anlayan biri değil bence ama modellere ve yıllara hakim. Seviyor baya.

Tr de ise motor1 favorim. Bence süreci en standart ve profesyonel götüren onlar.
Diğerlerini bilmiyordum deneyecegim.
  • cizgilerebasancocuk  (11.10.19 18:09:36)
Türk kanallarının nerdeyse hepsini seviyorum baya samimi geliyorlar açıkçası. Otopark başlangıç hikayesine videolarla tanık olduğum için ve ilk gözdem olduğu için ayrı özel ve güzel. Bunun harici sekizsilindir mükemmel yine; samimi, ürettiği yeni tarz içerikler var ve ankaralı olduğu için +1 puan. 2cr serhat var, Ankaralı yine muhabbeti sarar temiz de insan. Bir de noyan var, yine kendi şehrimden olduğu için severim :D doktor kendisi, kendi özel arabalarını çekiyor. Araba inceleme videoları genelde yan koltukta sen oturuyormuşsun da sohbet ediyormuşsun havasında oluyor bu cazip kılıyor eğer arabalara da ilgin varsa.

  • KUCO  (11.10.19 18:43:56)
oohoohh bi dunya. bu arada motor1 deki eleman ekside yazardi eskiden. yukarida yazilanlarin hepsini takip ediyorum ama iclerinde yazilmayan birkan var iclerinde en geyik olan birkandir yakinda kendi arabamizi da vermeyi dusunuyoruz incele.panpa diye. aziz yazilmamis aziz de iyidir.

  • turbo sadık  (11.10.19 21:05:02)
birkan demir çalışkan

  • gkhncnzdgn  (11.10.19 21:15:18)
Tarcanlar expertiz bağımlılık yapar :))

  • Lucidream  (11.10.19 22:48:10)