[]

2.el projeksiyon cihazı alınır mı?

alınırsa nelere dikkat etmeli
kullanıcı arkadaş 2 saat kullandık diyor sadece ama nasıl emin olaiblirim? 
hem aldim hem sattim. yanisi alinir.

lambali mi lcd mi?
  • brkylmz  (08.10.19 10:39:44) 
menusunde kullanım sayacı vardır, ordan kontrol edebilirsiniz


  • jugador  (08.10.19 11:00:55) 
ledse alınır. faturasını iste alınış tarihine göre hesap et. led cihazların ampul ömrü ortalama 30.000 saat civarı. 2 ay bile kullanmış olsa maksimum günde 5 saatten, 2 ayda tahmini en fazla 300 saat izlemiş olabilir. bu da yepisyeni demektir.


  • mutantking  (08.10.19 11:01:49) 
menüdeki kullanım sayacı sıfırlanabiliyor bizim epson'da. bilginize.


  • gerenkyok  (08.10.19 16:49:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.