[]

Sol eldeki serçe parmağı ve yüzük parmak uçları uyuşması

Son haftalarda biraz fazla Djarum Black marka sigara içtim. Çok bilgisayar kullanan biriyim, hem iş hem özel hayatımda. Bu uyuşma neden olmuş olabilir, 2 gündür sol elimin serçe parmağı ve yüzük parmağının ucunca ilginç bir uyuşma var. çok aşırı değil ama, var böyle bir his. nedendir ki?
 
sinir sikismasi ya da stres. Bir norologa gorunsen iyi olur.


  • cooperr  (08.10.19 00:11:52) 
Sol dirseğinizi masaya çok dayıyorsanız tuzak nöropati olabilir.


  • pro9it9is9  (08.10.19 00:17:55) 
şeker de olabilir.


  • neverlose  (08.10.19 10:52:19) 
çok bilgisayar kullanıyorsan. fareni dikey mouse ile değişmeni öneririm.

(bkz: karpal tünel sendromu)

internette egzersizleri var. bunları yapabilirsin. benimki tahmin sadece. tabiki bir doktora görün.
  • mutantking  (08.10.19 11:05:29 ~ 11:05:45) 
karpal değil de ulnar tünel sendromu olabilir


  • yuvarlanantencereninkapagi  (08.10.19 23:35:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.