Sanal pos / Ödeme aracı ama hangisi ?

E-ticaret sitemizde hali hazırda bir bankanın sanal posunu kullanmaktayız. ama yıllık maliyeti payu iyzico gibi aracıları ikiye katlıyor.
Sanal posta başka kartlara taksit yapılmaması dışında sorun yaşamadık. ama yinede maliyet bize alternatif aratıyor. tavsiyesi olan var mı? payu ve iyzico arasında seçim yapsanız hangisini tercih ederdiniz.
teşekkürler.

  • jugador  (07.10.19 15:24:13)
Biz ödeal kullanıyoruz, tek sıkıntısı hesaba gönderim süreleri çok uzun, işlem yapıldıktan 3 iş günü sonrası ve illaki saat 17.00' a doğru geçiyor para. Sizin e-ticaret sitenize entegre olabiliyor mu bilemedim :(

  • synax  (07.10.19 15:35:24)