[]

Mide kanamaası geçiren babam için öneri bekliyorum.

Karın ağrısı nedeniyle çarşamba günü babamı G.antep te özel bir hastaneye götürdük. Tomografi ve kan değerleri alındı. Sonra endoskopi ile mideye bakıldı. Mide kanaması olduğu görülmdü doktor tarafından. Kanama yerine müdahale edildi ve kanayan yer kapatıldı. Fakat kanaması durmadı 3 gündür, hemoglobin değeri de normalin altında. Sadece serum alıyor ve su içiyor. Bababm çok evhamlı ve korkuyor içinde bulunduğu durumdan. Daha iyi tedavi uygulayacak bir yer varsa bilgilendirirseniz sevinirim?
 
devlet hastanesi varsa universite hastanesi.


  • elbar  (06.10.19 23:10:58) 
Geçmiş olsun şuan bulunduğunuz hastanede yüksek mevkide bir profesör bulmaya çalışın. Biraz para yedirmeniz gerekecek. Olası bir bir kanamada bantlama işlemini profesörün yapması daha iyi olur.


  • kanlakarisikyagmur  (07.10.19 09:41:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.