[]

İç sıkıntısından uyuyamamak

Saat gece 3 gibi uyudum. 5:30'da dikildim. Daha da yatamadım. Aldığım nefes ciğerlerime gitmiyor sanki... Moralimi bozan gelişmeler var birkaç zamandır.

Akşama misafir gelecek. En geç öğlen 1-2 gibi uyanmam lazım yani. Ama uyuyamıyorum. Güneş de doğdu ama... Ne tavsiye edersiniz?

Edit: tavsiyesi olmayıp iyi dilek göndermek isteyen varsa o da kabul. Morale de ihtiyacım var...

 
Günaydin. ben son 8-9 aydır benzer durumdayim son 2 senedir de buna yakın haldeydim zaten. Ustuste bir sürü kötü haber geldi. Artık düşünecek halde değildim. Her şey bir şekilde düzeliyor. He su an harika mıyım? Kesinlikle değilim ama bir iki tık daha iyiyim. Ben de buraya çok yazdım iyi dilekler bile insana çok iyi geliyor ama zamanla her şey bir şekilde oturuyor. Ya işler oturuyor ya da sen o kıvama geliyorsun. Unutuyorsun, takmıyorsun, daha da güçleniyorsun acılardan beslenip.

Umarım tez zamanda iyi şeyler sizi bulur. Ve rahatça uyursunuz
  • westblack  (04.10.19 07:38:47) 
Günaydın benden de.
Şu anda kendinizi uyumaya zorlamayın. Sevdiğiniz bir müzik açın. Akşam için gerekli hazırlıklardan bazılarına başlayın. Böylece zaman kazanmış olursunuz. Yorgunluk ve uyku hissedince yatarsınız.

  • pro9it9is9  (04.10.19 08:02:30) 
abi "doğadaki insan"'a bakıyorum ben bi süredir, biraz huzur veriyor.

bir bölüm : www.youtube.com
  • güneyli çocuk  (04.10.19 09:26:32) 
bu saatte uyuma artık, başlat gününü. bugün bir tık erken gelir uykun o zaman uyursun zaten.
Bol şans, her şey geçiyor.

  • unabomber  (04.10.19 11:15:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.