[]

Techno severlerden yorumlar

soundcloud.com

son live setime techno sever arkadaşlardan yorum ve görüş bekliyorum keyifli dinlemeler.

not: 12-15 arasinda sıkıntı var deckle ilgili bir sorun yaşadık bu kısmın farkındayım :)

 
Eline saglik. Yalniz bu techno degil, trance da degil. Techno costurur, kipir kipir yapar. 3 yasindaki oglum bile dayanmaz ziplar. 40 derece atesin bile olsa agrini unutursun. Tribal desem, giris gelisme yok. Melodi ve bpm dusuk. En az 140 bpm beklerim: dinle :
youtu.be

  • tunaktunaktun  (02.10.19 07:21:43) 
gün içinde dinleyeceğim. önceki yorumda bahsedilen şekilde techno değilse ama kızarım :D


  • disardayim  (02.10.19 13:23:40) 
@tunaaktunaktun aslında melodic techno/techno tüm parçalar ki senin attiğin örnek parça hiç techno değil direk Trance:)

@disardayim yorumlari bekliyorum:)
  • berginyonbaenre  (02.10.19 15:43:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.