[]

Excel de düz çizgisiz arka plan nereden yapılıyor?

şu kılavuz çizgilerini kaldır değil. tamamen sıfır arka plan?
 
view > gridlines'daki tiki kaldır.


  • evde liyakat kalmamis  (26.09.19 09:18:41) 
kılavuz çizgilerini kaldırdan?
eğer ona rağmen çizgi varsa border vermişlerdir, onu kaldırın. giriş sekmesinde yazı tipinin altında olur genelde.

  • veritaslibertas  (26.09.19 09:20:19) 
hayır, tamamen sıfır arka plan. kılavuz çizgilerini kaldırınca arka planda işlem yapılabiliyor. düz, sıfır, üzerine tıklanamayan arka plan?


  • silver apple  (26.09.19 09:31:44) 
ulaşmaya çalıştığınız şey nedir? böyle parça parça bir yere varamayacağız.


  • kablelvuku  (26.09.19 09:40:08) 
arka plan ilk mesajda paylaştığım gibi görünsün. tıklanamasın. kılavuz çizgilerini kaldır ve ve birleştir ve ortaladan olmadı.


  • silver apple  (26.09.19 09:47:23) 
Sayfa koruması koysan yukarıda söylenenlerden sonra?


  • otopsicocugu  (26.09.19 09:56:23) 
hucreleri birlestir / merge cells kasttettiginiz o mu acaba?


  • jimicik  (26.09.19 10:13:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.