[]

kadıköy belediye havuzuna sadece mayo ile mi girilir ? Ayrıca diğer şartlar

sadece mayo mu yoksa capri kıvamında giyecekle de girilebiliyor mu ? ayrıca hijyen koşulları nasıldır ? bilen varsa aydınlatabilir mi ?
 
Capri derken yüzücü taytı olanlardan bahsediyorsun di mi? Oysa tabiki girilir, ama mantık yürüttüm sadece, yoksa saçma bir kuralları olabilir. Ülkemizde mantık aramak zor maalesef.

Düzenli bakımları yapılan havuzda sıkıntı olmaz, ama bir savsaklık yapıldı 2-3 gün bakımı atlandı diyelim hemen kirlenmeye başlar havuz.

Ama bu kadar merkezi yerdeki ve büyük havuzu bir personelin savsaklık yapması riskine bırakmazlar.

Kullanıcı sağlığını düşünmeseler bile havuz sağlığı için savsaklamazlar, havuzda dengeleri bi kaçırınca toparlamak zor ve masraflı çünkü.
  • John Bloor  (19.09.19 08:29:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.