[]

twitter şöyle bildirimler vermesin

www.eksiduyuru.com

nasıl kapatılır şu tarz notificationlar? notification dediğin gerçek bir şey olsun böyle şuna da bakmak ister misin bak burda ne varmış tarzı şeyler değil. bütün ayarlara baktım ama bulamadım bir seçenek. bir yolu yok mu kapatmanın?


 
Ayarlar bildirimler anlık bildirimler’den öne çıkanlar, haberler, kendi ağında popüler gibi seçenekleri kapat.


  • alwayschargeneverbend  (13.09.19 03:11:06) 
@alwayschargeneverbend

bende dediklerinin hepsi ezelden beri kapalı ama görseldeki bildirimler tarzı bana da geliyor.

soruya cevap kapatmanın bir yolu yok heralde. bende her şey kapalı olduğu halde gelmeye devam ediyor. o bilmem kimin tweetini beğendi, başka biri başka birini retweet etti, fotoğrafını beğendi vs.

ben ios'ta kapattmama rağmen ikon üstünde sayı olarak beliriyorlar. ama ekrana bildirim düşmüyor.
  • jugador  (13.09.19 11:42:28) 
Ben o seçenekleri kapattıktan sonra bildirimler kesildi tekrar tekrar bildirim gelmesi garip. :/ şu an baktım : kişilerinden biri tw'a katılınca, öne çıkanlar, haberler, ağında populer ve anlar seçenekleri kapalı, diğerleri açık. fav rt dm dışında bildirim almıyorum. ios.


  • alwayschargeneverbend  (13.09.19 14:21:03) 
@jugador'un dediği gibi o bölümde her şey kapalı olmasına rağmen geliyorlar. push bölümüne pc'de girilmiyor bile zaten diğer bölümlerdekiler de kapalı ancak fayda etmiyor.


  • '''  (13.09.19 20:48:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.