[]

Çok hastayım

Cumartesi’den beri sanırım grip oldum. Aile hekimi Nurofen iç geçer dedi. Geçiyor gibiydi de ama dün akşam nefes alırken bir hırıltı baş gösterdi. Böyle genzimde bi akıntı var gibi ama burnum akmıyor. Ara ara derinden öksürük geliyor.

Ne olmuş olabilir ? Tekrar doktora gideyim mi ? Böyle derinden nefes verirken hırıltı geliyor hala :)


 
Nurofen grip konuusunda en saçma ilaç. Bu kadar etkisiz başka bişey görmedim.
burun akıntısı başlarsa Therafulu'yu deneyebilirsiniz.

  • kitik  (11.09.19 15:36:33) 
Kesinlikle nurofen içme arkadaşın dediği gibi bendede hiç ise yaramadı her seferinde tharaflu kullandım.


  • brnbrs  (11.09.19 17:02:33) 
karda mı uyudun naptın ?


  • catch  (11.09.19 17:06:50) 
Tekrar kötüleşme olduysa, enfeksiyon eklenmiştir. Antibiyotik gerekebilir. Doktor kontrolü gerekir. Hırıltı olduğu için bronşit eklenmiş olabilir.
Nurofen, Theraflu gibi ilaçlarla bu aşamada olmaz. Zaten son yıllarda virüs suşları daha ağır hastalığa neden oluyor.

  • pro9it9is9  (11.09.19 18:22:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.