[]

Ekspertiz raporu yorumlama

Bugün bir araca baktım. Aracın sahibi kendisi alırken yaptırdığı, ekspertiz raporunu (2017) gösterdi.
Bana pek bişey ifade etmedi. birde siz bakar mısınız?

eksiup.com
eksiup.com
eksiup.com

Bu arada araç 2016 model Fiat fiorino

 
frenler ve alt takım bitiktir 2 yıl öncesinde böyleyse... fiorino alan adam eşeğe biner gibi binmiştir zaten. üzerinde bi on bin harcar çiçek gibi yaparsın o ayrı.


  • alperz  (10.09.19 23:09:28) 
Motor ve yürür aksam testi yapmışlar. Benim gözüme takılan aracın ağırlığı oldu. Fiorino 1800 kilo olamaz.


  • orient blue  (10.09.19 23:10:00) 
@orient blue
Bana da tuhaf geldi 1800. Yüklü azami ağırlık mı acaba

  • takıl yani takmıyo belli  (10.09.19 23:34:43) 
O araç boşken 1000 kilo falan, yükleme limiti 800 kilo değildir, koca pickuplar 900-1000 kilo ancak taşıyor. Bir gariplik var ekspertizde.


  • orient blue  (11.09.19 00:18:43) 
size bşiey ifade etse de almadan mutlaka tekrar expertize sokun.

araç 1 yaşındayken yapılmış bi expertiz bu, üstünden 2 sene geçmiş nerdeyse. söylediğinden farklı bir şey çıkarsa rapor ücretini de siz ödersiniz de yarım ağız. o an zaten şusu da vardı busu da vardı ama önemli değil vs dökülmeye başlar :)

onun bildiği bir yere de gitmeyin tabi. siz seçin experi.
  • jugador  (11.09.19 10:41:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.