[]

Üsküdardan sabiha gökçen'e

Uskudarda marmarayin yakininda oturuyorum. Sabiha gökçen 13.30 uçuşu icin saat kacta evden cikmaliyim ve en kolay ulasim yolu nedir? Online check in yaptim. Teşekkürler.
 
Ne olur, ne olmaz diye ben olsam 9.30'da çıkardım. En iyi yol bence kadıköy'e geçip, e-10'a binmek.


  • austra  (03.09.19 22:28:33) 
Kadıköy'den E-11 ekspress hat. Bu daha hızlı, direkt gidiyor. En geç 10 gibi çıkarsan yetişirsin bence.


  • glutamin  (03.09.19 22:49:27 ~ 22:50:08) 
Marmaray üzerinden bostancı'ya geçebilirsiniz. Bostancı durağında sahil tarafında e-9 bostancı sabiha gökçen otobüsü kalkıyor. Marmaray bostancı durağı ile otobüs durağı arası oldukça yakın


  • Evinizinkedisi  (03.09.19 23:06:00) 
Ben olsam 10 45 gibi evden cikar, en gec 11.30 da kadikoyden havasa biner yine en gec 12 30 gibi havasta olurum. Otobusle falan pek ugrasmam cunku pek comfortable degil.


  • balpolen  (04.09.19 00:33:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.