[]

Digiturk play ortak kullanım

Selamlar

Farklı takım taraftarı bir arkadaşım ile digiturkplay almayı düşünüyorum. Herkes kendi takımının maçlarını kendi evinden izleyecek.

Daha önce burada yapanlar vardı sanıyorum. Digiturk uyanır mi mevzuya? Fb maçları hep bir ip den. Gs maçları hep başka bir ip den izlenince kıllanır mi adamlar? Bir yaptırım olur mu?

Teşekkürler

 
aynı anda açmaya çalışmaz ya da başka ülkeden girmeye çalışmazsanız bir şey olmaz.


  • denek hayatım  (20.08.19 22:33:32) 
Forumlarda bir hesaba 4 kisi giriyorlar bir sey olmaz.


  • eipcack  (21.08.19 08:15:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.