cok paraniz olsaydi ozel calisan olarak neler tutardiniz

berberden tutun da yelpazeciye kadar hersey serbest

evi toplaması için bir isabella (güzelinden)

  • binder dandet  (12.08.19 21:33:10)
her gün nevresim değiştirecek birini.

  • benaslinda  (12.08.19 21:34:20)
birlikte film izleyici
playstation oynamacı
geyiği pis geyikçi
bir de sevişmeci tabi

edit: evet ço yalnızım
  • honore de balzac  (12.08.19 21:36:05 ~ 21:48:39)
özel yaşam için: şoför, temizlik ve ütü için yardımcı.
iş için: sekreter. bütün doküman işlerini yapsın, fmea, proje raporu gibi gereksiz dokümanları fln hazırlasın.

  • pati  (12.08.19 21:42:03)
Asci, temizlikci, sofor, trainer (birkac tane), dil ogretmeni, muhasebeci, finansal danisman, asistan

  • hot potato  (12.08.19 21:48:47)
çorapların eşlerini bulan biri
yorganı nevresimine geçiren biri
ağzı bağlanmış plastik poşetleri açacak biri
çiçeklerin sulanması gereken doğru günleri söyleyecek biri
  • sttc  (12.08.19 21:52:57)
Memati

  • Delay Fuze  (12.08.19 22:36:11)
Ben bunu hep düşünüyorum. Kesinlikle özel aşçı ve asistanlar

  • senolll  (12.08.19 22:53:14)
Saglikli yemekler yapacak biri. Yani genel anlamda temizlikciyi daha sik alirdim ama bu yemek olayini kendi boole diyetisyenle filan hazirlayip hem ev icin hem is icin paketleyen filan. Gerci boole firmalar var da yani vizyonum dar galiba
Sonra manikur pedikur vs evime gelsin
Alisverisci isterim. Modayi takip etsin vucdumu bilsin, benim yerine ihtiyaclarimi alsin. Birlikte de alisverise gidelim ama bazen kendiliginden de alsin. Bi de bu kisi ya da baskasi olabilir dolabimi duzenlesin gereksizleri elden cikarsin, ne ne ile giyilir kombini yapsin
Spor icin buddy gibi bisi bi de trainerin bi ustu, hadi kalk gidiyoruzcusu
Bi deeee sanatsal takip yapip bana brief gecen sunlara bunlara git vs diyen biri. Oha yanniz para isteginin sonu yok amk bu insanlar beles gelse bile onerilerine uymak icin gene para lazim.
  • red g  (12.08.19 22:57:16)
Çok bir şey istemiyorum çocuklara bakacak bakıcı yeterli. Her işi ben yaparım

  • ayhsegull  (12.08.19 23:06:20)
Masör. 7/24 masaj yapsa hayır demem.

  • balik kraker  (13.08.19 00:59:15)
Şoför, temizlikçi ve aşçıyı yazmaya gerek yok sanırım. Bide işleri halleden biri olmalı. Gidip alışveriş yapacak, gerektiğinde iş halledecek, benim için gidip alışveriş yapacak biri lazım. Bu adam joker gibi yani. Evdeyken de bahçıvanlık, havuz bakımı vs yapsın. Çocuk varsa bi tane bakıcı lazım. Bunlar evde ihtiyaç duyulacaklar.

Bunun dışında bir asistan lazım. Bide o anki hobim neyse onun hocasını tutarım. Mesela ispanyolca öğrenirim, sonra okçuluk dersleri alırım.
  • the coon  (13.08.19 07:16:00)
Butler, Batman’deki gibi, Michael Caine benzeri ve onun aksanında.

Seksi, koca memeli bir düzine maid. Her biri ayrı dönemin kıyafetlerini giyecek.
  • Jesus Christ  (13.08.19 07:29:22)
Masaj yapacak birini tutardim

  • turkuaz  (13.08.19 10:26:38)