Eylul de tatil

Merhabalar 6-16 eylul gibi ege akdeniz turu yapmak istiyoruz. O zamana tekne turu bulabilir miyiz? Ve hava o zaman araliginda bodrum marmaris likya yolu nasil oluyor gecen senelere baktigimizda. Daha erkene mi ceksek daha iyi olur?

Gecen sene 24 Eylulde Marmaris civarindaydim, ekimde de Bodrum'da. Tekne turu yaptik Marmaris'te. Bence kesinlikle daha erkene cekmeyin, sakinlikten ve hafif serin havadan hoslanmiyorsaniz daha erkene cekmeyi dusunebilirsiniz. Bir de gecen sene 30 eylul civari firtina beklentisi vardi, bizim tatilimize ayri bir heyecan katti ama herkes tercih etmeyebilir, yağmurda denize girmek bana göre cok zevkli, baskalari günümüz heba oldu diye dusunebilir. Kendimi bildim bileli güneyde tatil icin okullarin açildigi donemi tercih ederim, bence en iyi zamanlari.

  •   (04.08.19 14:52:59)
en guzel zamanlari eylul ve ekimin ortalari gibi oluyor. cocuklu aileler dönmüş oluyor evlerine. sessiz sakin oluyor, cok kalabalik da olmuyor. hava da bunaltici ve nemli olmuyor. ozellikle akdenizin en guzel zamani bence. ege biraz soguk olabilir ama.

  • in vino veritas  (04.08.19 15:06:39)