Yaz elbisesiyle mülakata gitmek

Devlet kurumu sayılabilecek bir firmayla mülakatım var ama sorun şu ki yazları elbise ve terlikten başka bir şey hayatım boyunca giymedim. Pantalon inanılmaz sıkıyor ve hiç rahat hissetmiyorum. (zaten regl olacağım için şiştim iyice) Kalem etekte de aynı şekilde kendimi rahat hissedemiyorum.

Zaten gergin bir insan olduğum için mülakatta bir de kıyafetim beni gersin istemiyorum. Aşağıdaki elbiselerden hiçbirinin oluru yok mu? Olsun lütfen :(

1) www.koton.com

2) www.koton.com

3) www.koton.com

4) www.koton.com

5) www.koton.com

Bunları çok beğendiğimden değil de diz altı oldukları ve göbeğe yapışmadıkları için seçtim. Bu model başka önerilere de açığım.

Bir de altına nasıl bir ayakkabı giyebilirim?

@Omelas'ı Terk Eden Köylü

Peki siz olsanız altına nasıl bir ayakkabı giyerdiniz? 3'ün bedenini bulamayabilirim. 1 nasıl peki? İnce askılı olduğunu için uygunsuz biraz sanırım.
  • jacque  (01.08.19 13:37:38)
Bence de 3 ve 5. Diğerleri pek uygun gelmedi

  • meraklitursucu  (01.08.19 13:40:26)
Manken kızlar çok tatlı hepsi 0 beden. Senin üzerinde nasıl olacak sis sis bir de onu düşün bence. Riske girme beyaz bir gömlek siyah bir etek al bir daha giymezsin.

4 kötü bence
3u beğendim ama sakın babetle giyme.
  • tabasco  (01.08.19 13:40:54)
Kesinlikle mini etek + stiletto derim ben. Madem iş görüşmesi, görünüşünü de hesaba katman lazım.

  • Psycho Mantis  (01.08.19 13:43:12)
3 numero olabilir 4'le wc'ye bile gitmeyin

  • saridendigindekirmizidiyebagiranadam  (01.08.19 13:43:43)
Tamam 3 ve 5'te herkes hemfikirse benim için de uygun ama bunların altına ne giyeceğim :(

Tayt-spor ayakkabı ve elbise-terlik giymekten nasıl giyinildiğini unutmuşum..
  • jacque  (01.08.19 13:45:50)
en iyi 3 ama görmek lazım. sizde böyle gözükmeyebilir, 3 bile çok riskli.

şöyle cici şeyler bak.

www.asos.com
  • Jesus Christ  (01.08.19 13:47:31)
3 un altına 5in ayakkabısı o zaman

  • tabasco  (01.08.19 13:47:50)
Jesus olayı çözmüş bence

  • tabasco  (01.08.19 13:48:39)
3 numaranın altına gönderdiğim linktekine benzer bir ayakkabı uygun olur sanki.

www.trendyol.com
  • postneo  (01.08.19 13:50:45)
@jesus

Evet, bunlara kıyasla benimkiler çok salaş. Sadece bu akşam 7-9 arası bakabilirim çünkü mülakat yarın sabah ve ben 7'ye kadar işteyim. O yüzden internetten bulup direkt nokta atışı gidip almak istedim.
  • jacque  (01.08.19 13:51:16)
@postneo

Aa evet ben bugün Bambi'ye gidip bi bakayım. Teşekkürler ^^
  • jacque  (01.08.19 13:52:22)
Bence elbiseyle gitme. İlla elbise diyosan 3 ve 5. Ayakkabı linkini bırakıyorum bunlardan her yerde var şuan.
www.ninewest.com.tr

  • megalomaniac  (01.08.19 13:52:30)
Chima'ya bakın demeye geldim. Hatta ben baktım şu elbiseyi iş için alabilirim :)
www.e-chima.com

  • kendi helvasını kavuran zombi  (01.08.19 13:59:31)
@kendi helvasını kavuran zombi

Eveet burayı unutmuştum. Fiyatları da Koton'la hemen hemen aynı gibi.
  • jacque  (01.08.19 14:04:03)
5 diyorum ben de. altina da nude stiletto risksiz ve sade ve kolay bulunur. Belki sende vardir bile her kadinda olmali bence nude s.

  • Flipsflops  (01.08.19 14:17:55)
hicbir elbise mulakata uygun degil, pamuklu acik renk gomlek, koyu renk etek ya da pantalon, kapali, hafif topuklu ayakkabi.

  • elbar  (01.08.19 15:23:57)
hicbiri mulakata uygun degil,
sadece 3 veya 5'i ceketle giyebilirsin ancak ceket sart bence. is gorusmesi icin cok sacma sapan elbiseler hepsi uzgunum. altina da kucuk topuklu bir ayakkabi giyilecek, burnu kapali.
ayrica ise girdikten sonra nasil calismayi planliyorsunuz? devlet dairesi gibi bir yerde calisirken de bunlari giyemezsiniz.
  • songforsomeone  (01.08.19 15:50:59)
Dayanamadim ek yapiyorum. Is dunyasi degisti artik hem de coktan. Cok resmi bir yer degilse kimse takilmiyor yok koyu renk olsun, ceket olsun vs. Bazi yerler hatta sikici bulabiliyor o giyim tarzlarini. Gidilecek yeri iyi analiz etmek lazim sanirim

  • Flipsflops  (01.08.19 16:33:19)
@Flipsflops

Ben de aslında sizin gibi düşünüyorum hatta gelen cevaplardan kalem etek-gömlek-stiletto üçlüsünün sürdüğünü görünce yıkıldım işe girersem ne giyicem diye :)
  • jacque  (01.08.19 16:39:18)
Öyle düşünmeyin devlet kurumu = embesil insanlar. Kuralcı ve kalıpçı oluyorlar. Özel sektör rahattır bı tık daha

  • tabasco  (01.08.19 16:50:56)
Sadece 3 ve babet veya alçak topuklu önü kapalı bşr topuklu ayakkabı

  • kaset  (01.08.19 21:56:42)