amerika'dan ne aldırılır?

yakın zamanda abim amerika'ya gidicek ne aldırabilirim uygun işime yarıyacak benım aklıma yeni çıkacak olan pspler gelıyo ama sizce ne olabilir ?? (psp'ye katılanlar hangi sürümü olmalı internetten indirip oyun oynamak için onun içinde yardımcı olurlarsa sevinirim)

psp 2000(psp slim) hemen alma bence. .iso/.cso cali$tirman icin open edition firmware kurman gerekir ama henuz hangilerine kurulabildigi tam bir muamma. yani kalin psp'lerdeki gibi bir anakart korumasi vs. var mi bilmiyorum ben. tek bildigim max. fw 3.60 kurulu olmasi gerektigi. 3.71 m33 kurmak icin ise normal psp piline ve tabi bir psp'ye daha ihtiyacin var(memory stick ve pili hazirlamak icin). normalden daha kari$ik yani ama tabi sana kalmi$.
ben derim ki oncelikli olarak psp du$unme. alacaksan eger psp 1000 serisi daha rahat.

  • sourlemonade  (28.09.07 20:17:30)
amac ticaret ise, 100 dolar civarina ps2 alip burda iki katina satabilirsiniz (ki 2 kati bile ucuz olcaktir piyasada, chipsiz olsa bile)

fotograf makineleri de yari fiyata bulunabiliyor.

ipod da olabilir ayrica ama ipodda kar cok yok sanirsam.

bu arada 2.el laptoplar 100-200 dolara var, arkadasim aldi.

yer : minnesota idi. bir de mall of america ya gittiler sanirsam.
  • la traviata  (28.09.07 20:34:24)
wii 250$

  • kofteburger  (28.09.07 21:55:58)
yeni psp ler güzel gerçekten. bölüm yükleme süreleri inanilmaz kisalmis. ilginizi çekiyorsa güzel bir seçenek.
amerikadan genelde laptop getiriliyor ama özellikle apple ürünleri türkiye den çok daha ucuz. daha doğrusu apple ürünleri türkiye de anormal pahalı. kar amacindaysaniz yeni nesil ipod lar olabilir. hem daha türkiye ye gelmediler.
hatta ipod müşterisi olabilirim şahsen :)
  • chavezding  (28.09.07 22:21:39)
1 kutu flaşdisk aldır, satarsın okulda.

  • sourlemonade  (28.09.07 22:33:14)
yeni ipod nanolar ve ipod touch cikti amerika'da. tr'ye daha gelmedi ama yakinda geliyor. kesin cok pahali olur, touch'ta 100 dolar falan kar edebilmen lazim.

  • wpi  (29.09.07 00:26:14)
kozmetik ürünleri ucuz demişti dün biri.

  • can see  (29.09.07 03:07:13)
ben olsam paraya kıyar ayfon aldırırdım: (bkz: iPhone)

  • deckard  (29.09.07 03:51:37)
herkes teknoloji düşünmüş ben farklı olacam ya hemen dexter diyorum :)

  • myfishbone  (29.09.07 05:39:57)
ah eklemeyi unutmusum, parfum kesinlikle cok avantajli.

  • la traviata  (29.09.07 07:59:35)
wii, ps3, xbox360 ve ipod nano 3. nesil ile ipod touch hatta bir de kırılır belki umuduyla fiyatı düşmüşken iphone. bir de wii için extra 3 kumanda ve 1 nunchuck, ps3 için ekstra controller, aman kısaca ne aksesuar varsa da almak lazım. nano için kılıf mılıf mesela pahalı buralarda hatta ekstra kulaklık da şart bozulabiliyor bazen.
psp de alınabilir tabi ama aradaki farka göre bence pek değmiyor.
laptop elbette 10-12 inç arası bir sony vaio alıp burada çatonk diye satabilmek de mümkün. tabi ben olsam kullanırdım orası ayrı.
  • ozdek  (29.09.07 08:52:12)
Spor ayakkabı

  • ermanen  (29.09.07 12:04:41)
tommy nike adidas marka herhangi bişey aldırabilirsin

  • undarist  (29.09.07 12:22:25)
hollister,ruehl markalardan t-shirt falan filan getirt sat bence hem orda çok ucuz for example 40 $'lık sweatshirt 180 ytl burda.getirip elini öpene 100-120ye sat derim ben ;)

  • coca_pucca  (29.10.08 20:21:35)